Yüz fırçası
Yüz fırçası

Yüz fırçası

Fiyat : ₺180,00(KDV Dahil)

%100 doğal at kılından üretilen yüz fırçası, kuru olarak kullanılır. Özellikle sabahları uyguladığınızda uykudan sonra yüzünüzü canlandırmak için etkili bir güzellik ve sağlık aracıdır. Göz çevresindeki koyu halkaları, şişkinliği azaltır, cilt tonunu iyileştirir, cildinizin pürüzsüz olmasını sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Banyo öncesi kuru fırçalama şeklinde kullanımı da önerilir.

 

 

The face brush is made of 100% natural horse hair and is used dry. It is an effective beauty and health tool to revitalise your face after sleep, especially when applied in the morning. It reduces dark circles around the eyes, reduces puffiness, improves skin tone and makes your skin smooth. Suitable for all skin types. It is also recommended for use as a dry scrub before bathing.

Tüm cilt tipleri için uygun olan Doğal Yüz Fırçası, cilde nazikçe peeling yapar, kan dolaşımını arttırır, ciltteki bağ dokusunu uyandırır, cilt tonunu iyileştirir ve lenfatik sistemi uyandırır. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcıdır. Cildin pürüzsüz ve parlak olmasını sağlar. Yüz ve boyun cildinin günlük fırçalanması hücre yenilenmesini artırır. Düzenli olarak kullanılması önerilir.

 

 

Suitable for all skin types, the Natural Face Brush gently exfoliates the skin, increases blood circulation, awakens connective tissue in the skin, improves skin tone and awakens the lymphatic system. It helps to equalise skin tone. Makes the skin smooth and radiant. Daily brushing of the face and neck skin increases cell renewal. Regular use is recommended.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR