Kurumsal hayatta uzun ve yoğun çalışmamın ardından bu toprakların verimliliğini daha fazla yaşamak ve üretmek adına 10 yıl önce kendi zeytinyağı markamı kurdum. Amacımız coğrafyanın en iyi zeytinyağlarından birini elde etmek ve bunu yaparken sürdürülebilir tarım anlayışıyla ekolojik dengeye zarar vermeden üretim yapmak oldu. 2013 yılından beri de yurt içi ve yurt dışından ödüller aldık.(kairosolivehouse.com)

 

İlk günden beri zeytinyağını sadece sofralarda değil hayatımın her anında nasıl kullanırım ve şifa sağlarım diye bir hayalim vardı. 2 yıl önce bu hayalimi gerçekleştirme kararı aldım. Yurt içi ve yurt dışından aromaterapi, doğal kozmetik, tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriciliği eğitimleri aldım. Bu denli çeşitli bitkilerin coğrafyasında yaşayıp her bitkininde ayrı verimli yağlara sahip olduğunu gördükçe büyülendim. Bu benim için büyük bir keşif oldu. Bunu da sizlerle paylaşmak istedik.

 

Kairos zeytinyağı markamızda olduğu gibi titizlikle hazırlanmış, sağlık bakanlığı kayıtlı, zararlı kimyasal ve sentetik içermeyen, hayvan dostu, doğaya saygılı kozmetik markamız Kai Beauty Natural’u yarattık. Doğa bize nasıl iyi geliyorsa biz de doğaya iyi gelmeliyiz.
Markamız üretimden paketlemeye kadar sürdürülebilir hedeflerini ön plana koyarak doğanın mucizesini hayatınızın her anında kullanmanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Kendinize ve sevdiklerinize sağlık hediye edin.

 

 

 

Zeynep Çelikoğlu

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR