Vücut Fırçası / Body Brush
Vücut Fırçası / Body Brush

Vücut Fırçası / Body Brush

Fiyat : ₺230,00(KDV Dahil)

%100 doğal ve yumuşak at kılından üretilen KAIBEAUTY Doğal Vücut Fırçası, lenf sistemini ve kan dolaşımını hızlandırır. Vücudunuzda detoks etkisi yaparak zararlı toksinleri azaltmaya yardımcı olur. Selülit görünümünü azaltarak mikro dolaşımı geliştirir. Banyo öncesi kuru fırçalama şeklinde kullanımı önerilir. Doğal ahşap tabanı ile ergonomik olarak tasarlanmıştır.


KAIBEAUTY Natural Body Brush, made of 100% natural and soft horse hair, accelerates the lymph system and blood circulation. It helps to reduce harmful toxins by detoxifying your body. Improves micro circulation by reducing the appearance of cellulite. It is recommended to be used as dry brushing before bathing. Ergonomically designed with natural wood base.

KAIBEAUTY Doğal Vücut Fırçası, vücuttaki tüm lenf sistemini uyardığı için vasküler kan dolaşımını ve lenfatik drenajı hızlandırmaya yardımcı olur. Kol ve bacaklardaki batıklardan kurtulmanızı sağlar. Kuru fırçalama tekniği ile ölü cildt pul pul dökülür, bu sayede cildiniz daha parlak ve yumuşak olur. Vücudunuzda detoks etkisi yaparak zararlı toksinleri azaltmaya yardımcı olur. Selülit görünümünü azaltarak mikro dolaşımı geliştirir. Kolojen ve elastin lift üretimini teşvik eder.

%100 doğal ve yumuşak at kılından üretilmiştir. Doğal ahşap tabanı ile ergonomik bir tasarımı vardır. Ürün özel ham kesesinde saklanmaktadır.

 

 

 

 

KAIBEAUTY Natural Body Brush helps to accelerate vascular blood circulation and lymphatic drainage as it stimulates the entire lymph system in the body. It allows you to get rid of ingrowns on arms and legs. With the dry brushing technique, dead skin is exfoliated, so your skin becomes brighter and softer. It helps to reduce harmful toxins by detoxifying your body. Improves micro circulation by reducing the appearance of cellulite. Promotes the production of collagen and elastin lift.

Made of 100% natural and soft horse hair. It has an ergonomic design with a natural wooden base. The product is stored in a special raw pouch.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR