Gua Sha Masaj Taşı
Gua Sha Masaj Taşı

Gua Sha Masaj Taşı

Fiyat : ₺390,00(KDV Dahil)

Antik Çin’de bir güzellik yöntemi olarak kullanılan Gua Sha, enerji ve kan dolaşımını geliştirmek için kullanılıyordu. Vücuda faydalı kristallerden üretilen güncel Gua Sha ise daha küçük bir form ile yüze baskılar ile uygulanıyor. Bu teknikle; kan dolaşımı, lenf drenajını ve cilt elastikiyetini düzenleyen Gua Sha, kas gerginlikleri ve kırışıklık gibi sorunları azaltıyor.

 

 

Used as a beauty method in ancient China, Gua Sha was used to improve energy and blood circulation. The current Gua Sha, which is produced from crystals that are beneficial to the body, is applied to the face in a smaller form with pressures. With this technique; Gua Sha, which regulates blood circulation, lymph drainage and skin elasticity, reduces problems such as muscle tension and wrinkles.

KAIBEAUTY Glow Serumu uygularken kullanabileceğiniz Gua Sha Masaj Taşı, cilt bakım serum ve kremlerinden maksimum verim almak için harika bir seçim.

Gua Sha Masaj Taşının Faydaları

  • Cilt elastikiyetini düzenler.
  • Yüz ve boyun sarkmalarını toparlar.
  • Şişlik ve çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
  • Yüz kaslarının gerginliğini azaltır.
  • Kullandığınız ürünlerin daha iyi emilmesine yardımcı olur.
  • Kan dolaşımını düzenler.
  • Lenfatik drenajı arttırır.
  • Toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Kullanımı:

Gua Sha’yı uygulamadan önce yüz serumunuzu (GLOW Serum) yüzünüze uygulayın. Masaj taşını 45 derecelik bir açıyla tutarak aşağıdan yukarı hareketlerle yüzünüze uygulayın. Maksimum sonuçlara bu tekniği her gün 2-3 dakika uygulayarak ulaşabilirsiniz. Kristal roller’ların aksine Gua Sha taşı soğuk olmamalı. Bu nedenle Gua Sha’yı buzdolabında saklamaktan kaçının.

Temizlik önerisi:

Cilt masajı sonrasında Gua Sha Masaj Taşı’nı KAIBEAUTY Doğal Kastil Sıvı Sabun ile yıkayın ve kurumaya bırakın. Kullanım öncesi cildinizin ve kristalinizin temiz olduğundan emin olun.

 

 

 

 

Gua Sha Massage Stone, which you can use while applying KAIBEAUTY Glow Serum, is a great choice to get maximum efficiency from skin care serums and creams.

Benefits of Gua Sha Massage Stone

Regulates skin elasticity.
Recovers face and neck sagging.
Helps reduce the appearance of swelling and lines.
Reduces the tension of facial muscles.
It helps the products you use to be absorbed better.
Regulates blood circulation.
Increases lymphatic drainage.
Helps to remove toxins.
Usage:

Apply your face serum (GLOW Serum) to your face before applying Gua Sha. Holding the massage stone at a 45-degree angle, apply it to your face with bottom-up movements. You can achieve maximum results by applying this technique for 2-3 minutes every day. Unlike crystal rollers, Gua Sha stone should not be cold. Therefore, avoid storing Gua Sha in the refrigerator.

Cleaning advice:

After the skin massage, wash the Gua Sha Massage Stone with KAIBEAUTY Natural Castile Liquid Soap and let it dry. Make sure your skin and crystal are clean before use.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR